Czym jest metoda #4Rooms ?Holistix Health&Training Center to jedyne w Polsce miejsce łączące zrównoważony trening 4 dziedzin życia : ciała, umysłu, emocji i ducha. Opierając się na metodzie #4Rooms czyli codziennego odwiedzania wszystkich 4 pokoi proponujemy harmonijną pracę nad sobą. 

Idąc za teorią, że zmieniając coś w jednym pokoju zmieniasz coś w pozostałych pokojach, kładziemy równy nacisk na każdy z pokoi dając Ci wyjątkową możliwość równomiernego rozwoju. 

Co dzieje się w każdym pokoju ?

POKÓJ CIAŁA


W pokoju ciała proponujemy bezpieczny trening, który kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty pracy nad ciałem m.in. na stabilizację, wzmacnianie, trening funkcjonalny, trening mobilności. Trening o dwóch formatach 25 i 50 minutowy oparty jest na wzmacnianiu 4 głównych elementów mobilności : 

Wytrzymałości i wydolności 

Wytrzymałości i wydolności 

Wytrzymałości i wydolności 

Stabilizacja​

Funkcjonalność 

Wytrzymałości i wydolności 

Kształtowanie ciała, wzmacnianie


Trening online możesz wykonywać bez dodatkowych przyrządów. Na naszej stronie wraz z kolejnymi tygodniami będzie możliwość zakupu prostych akcesoriów treningowych w postaci : gum treningowych, ciężarków, kettlebells. Nasze centrum treningowe będzie podzielone na 4 strefy w pokoju ciała. Zgodnie z podziałem będzie strefa z bieżniami dla treningu wytrzymałościowego, Strefą z TRX i z BOSU do treningu funkcjonalnego, strefa z akcesoriami do treningu wzmacniającego i miejsce na trening stabilizacyjny. 


POKÓJ UMYSŁU

W pokoju umysłu mamy świadomość, że tutaj są takie same potrzeby. Wykłady, ćwiczenia w których poznajemy swoją świadomość, rozmawiamy o Twoich przekonań i wartościach. Szukamy koncentracji na "tu i teraz" czy omawiamy kwestię celów. Spotkania i warsztaty będą miały także formę 25 lub 50 minutowych zajęć. Praca z naszym umysłem również będzie podzielona na 4 obszary : 

Mój rozwój

Kontrola swojego życia i rozwój osobowości

Mój rozwój​Postrzeganie świata i komunikacja z otoczeniem

Mój rozwój

Budowanie modeli i relacji z ludźmi 

Mój rozwój

Koncepcja "Tu i Teraz"

W pokoju umysłu proponujemy pracę w formie w wykładu i ćwiczeń podczas których przepracujesz poznane zagadnienie. W naszym centrum w pokoju umysłu możesz liczyć na wygodne pufy i bezpośredni kontakt z prowadzącym i ćwiczącymi. POKÓJ EMOCJI

Pokój emocji otworzy przed Tobą zupełnie inny obszar. Tutaj staniesz twarzą w twarz z problemem, negatywną emocją, ale także dojdziesz i uzmysłowisz sobie wartość przebaczenia, radości czy miłości.  Przez uświadomienie sobie negatywnych emocji robimy pierwszy krok do własnej akceptacji, do spontanicznej radości czy do wybaczenia innym. Emocje, choć często przez nas umiejętnie schowane, stanowią niesamowicie ważny element w budowaniu spokojnego i harmonijnego życia. Jesteście ciekawi w jakich obszarach będziemy się poruszać ? O to one : 

emocje

Akceptacja i motywacja 

emocje

Negatywne emocje

emocje

Pozytywne emocje

emocje

Empatia i proces wybaczania 

W pokoju emocji proponujemy także pracę w formie w wykładu i ćwiczeń podczas których przepracujesz poznane zagadnienie. W naszym centrum w pokoju emocji możesz liczyć na wygodne pufy i bezpośredni kontakt z prowadzącym i ćwiczącymi. 


POKÓJ DUCHA


Odpowiednie efekty w pokoju ducha w swojej prostocie, są najtrudniejsze do osiągnięcia. Choć do prawidłowego funkcjonowania potrzebna jest nam świadoma praca we wszystkich pozostałych pokojach, to jeszcze nie jest największe wyzwanie.

Wygoda, spokój , zadowolenie powinny rezonować w pozostałych pokojach, aby osiągnąć stan wyższego uniesienia. Tutaj pracujemy z oddechem, wyrzekając się myślenia, napięć i wszelkich emocji. W idąc dalej niż racjonalna droga dodajemy mistycyzmu aby znaleźć bezwarunkowe szczęście. Jeśli od razu nam się to nie uda, to na pewno wprowadzi Cię w niesamowicie głęboki stan relaksu i rozluźnienia. Ten obszar podzielimy na : ​

Techniki relaksacji ciała

Praca z oddechem

Prawa duchowe 

Techniki medytacyjne


W pokoju ducha możesz liczyć na nastrojowe światło, zapachy i odpowiednie akcesoria w postaci mat, poduszek, kostek czy kody. Jeśli dołączasz do nas online znajdź spokojne zaciszne miejsce , zaopatrz się w naszym sklepie w matę i rozkoszuj się głębokim relaksem i połączeniem z Absolutem. 
Trening z #4Rooms Method

12 payments of 99 zł/month

Członkostwo roczne

Trenuj z nami w 4 pokojach

Indywidualne lekcje metodą #4Rooms ONILINE. Wejdź do każdego z pokoi podczas indywidualnych treningów i lekcji .


Członkostwo zawiera :


BODY


2 treningi tygodniu


MIND


1 spotkanie w pokoju umysłu w tygodniu


EMOTIONS


1 spotkanie w pokoju emocji w tygodniu


SOUL


2 treningi oddechowe w tygodniu


Czy trening jest dla mnie ?

Równowaga w przyrodzie jest stanem najbardziej pożądanym. W naszej metodzie, w której pamiętamy o myślach, emocjach czy duchu równie mocno jak o ciele dajemy Ci możliwość harmonijnej pracy nad sobą. Wszystko ma formule treningu, wykładu, ćwiczeń żeby sprowokować Cię do myślenia, analizy uczuć czy prac z oddechem na równi z robieniem przysiadów czy "brzuszków" Poziom zaawansowania ty wybierasz i na podstawie Twojego stanu początkowego dobieramy pracę w każdym pokoju.