Holistix Health & Training Center to jedyne w Polsce miejsce łączące zrównoważony trening 4 dziedzin życia : ciała, umysłu, emocji i ducha. Opierając się na metodzie #4Rooms czyli odwiedzania i kształtowania we wszystkich 4 pokojach proponujemy treningi i spotkania, które dadzą holistyczne efekty w Twojej psychice, życiu prywatnym i zawodowym.

Idąc za teorią, że zmieniając coś w jednym pokoju zmieniasz coś w pozostałych pokojach, kładziemy równy nacisk na każdy z pokoi dając Ci wyjątkową możliwość równomiernego rozwoju i pracy nas sobą.

W pokoju ciała proponujemy bezpieczny trening, który kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty pracy nad ciałem m.in. na stabilizację, wzmacnianie, trening funkcjonalny, trening mobilności. Trening w dwóch formatach 25 i 50-minutowy oparty jest na wzmacnianiu 4 głównych cech motorycznych :


Wytrzymałości i wydolności
- Wytrzymałość i wydolność
- Stabilizacja i funkcjonalność
- Mobilność i elastyczność
- Kształtowanie i wzmacnianie ciała

Trening online możesz wykonywać bez dodatkowych przyrządów. Na naszej stronie wraz z kolejnymi tygodniami będzie możliwość zakupu prostych akcesoriów treningowych w postaci : gum treningowych, ciężarków, kettlebells. Nasze centrum treningowe będzie podzielone na 4 strefy w pokoju ciała. Zgodnie z podziałem będzie strefa z bieżniami dla treningu wytrzymałościowego, Strefą z TRX i z BOSU do treningu funkcjonalnego, strefa z akcesoriami do treningu wzmacniającego i miejsce na treningu elastyczności.W pokoju umysłu mamy świadomość, że tutaj są takie same potrzeby. Wykłady, ćwiczenia w których poznajemy swoją świadomość, rozmawiamy o Twoich przekonań i wartościach. Szukamy koncentracji na "tu i teraz" czy omawiamy kwestię celów. Spotkania i warsztaty będą miały także formę 25 lub 50 minutowych zajęć. Praca z umysłem również będzie podzielona na 4 obszary :

Mój rozwój- Kontrola swojego życia i rozwój osobowości
- Koncepcja czasu "Tu i Teraz"
- Postrzeganie świata i komunikacja z otoczeniem
- Budowanie modeli i relacji z ludźmi

W pokoju umysłu proponujemy pracę w formie w wykładu i ćwiczeń podczas których przepracujesz poznane zagadnienie. W naszym centrum w pokoju umysłu możesz liczyć na wygodne pufy i bezpośredni kontakt z prowadzącym i ćwiczącymi.
Pokój emocji otworzy przed Tobą zupełnie inny obszar. Tutaj staniesz twarzą w twarz z problemem, negatywną emocją, ale także dojdziesz i uzmysłowisz sobie wartość przebaczenia, radości czy miłości. Przez uświadomienie sobie negatywnych emocji robimy pierwszy krok do własnej akceptacji, do spontanicznej radości czy do wybaczenia innym. Emocje, choć często przez nas umiejętnie schowane, stanowią niesamowicie ważny element w budowaniu spokojnego i harmonijnego życia. Jesteście ciekawi w jakich obszarach będziemy się poruszać ? O to one :

emocje
- Empatia i proces wybaczania
- Akceptacja i motywacja
- Negatywne emocje
- Pozytywne emocje

W pokoju emocji proponujemy także pracę w formie w wykładu i ćwiczeń podczas których przepracujesz poznane zagadnienie. W naszym centrum w pokoju emocji możesz liczyć na wygodne pufy i bezpośredni kontakt z prowadzącym i ćwiczącymi.

Pokój ducha to ostatni pokój, choć z pozoru prosty dla prawidłowego funkcjonowania potrzebna jest nam świadoma praca we wszystkich pozostałych pokojach. Wygoda, spokój , zadowolenie powinny rezonować w pozostałych pokojach, aby osiągnąć stan wyższego uniesienia. Tutaj pracujemy z oddechem, wyrzekając się myślenia, napięć i wszelkich emocji. W racjonalnej drodze z domieszką mistycyzmu chcemy znaleźć bezwarunkowe szczęście. Jeśli od razu nam się to nie uda, to na pewno wprowadzi Cię w niesamowicie głęboki stan relaksu i rozluźnienia. Ten obszar podzielimy na :

- Techniki relaksacji ciała
- Praca z oddechem
- Prawa duchowe
- Techniki medytacyjne

W pokoju ducha możesz liczyć na nastrojowe światło, zapachy i odpowiednie akcesoria w postaci mat, poduszek, kostek czy kody. Jeśli dołączasz do nas online znajdź spokojne zaciszne miejsce , zaopatrz się w naszym sklepie w matę i rozkoszuj się głębokim relaksem i połączeniem z Absolutem.